Emil Ernsts Vej 58 og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Engesvang - se boligerne her.

På billedet ses Emil Ernsts Vej 58 7442 Engesvang, som er en af de dyreste boliger til salg i Engesvang. Boligen koster 3.695.000 kr.
dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Engesvang. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

En rummelig villa på Emil Ernsts Vej 58 er kommet til salg i 7442 Engesvang. Med sine 326 m² tilbyder denne bolig seks værelser og en imponerende grund på 1355 m². Prissat til 3.695.000 DKK.

Sammen med villaen præsenterer lystejendommen på Pårup Mark 4 en attraktiv mulighed. Denne ejendom spænder over 211 m² og indeholder fem værelser. Med en omfattende grund på 114.662 m² er prisen sat til 2.995.000 DKK.

Ejerudgiften for denne lystejendom ligger på 2973 DKK pr. måned. For dem, der søger at købe i Engesvang, er der altså både villa og lystejendom at overveje blandt de seneste boliger på markedet.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga